Od roku 2010 naše společnost vyrábí širokou škálu jedlých oplatkových etiket a dekorací. Naším cílem je pomáhat pekárnám vytvářet nové a unikátní designy jejich chlebů, pečiva a cukrářských výrobků, zvýšit tak jejich atraktivitu a navyšovat prodeje. Kontaktujte nás:
+420 776 090 900
info@bread.cz

Jedlé etikety

HomeJedlé etikety
Představte si denně spoustu nebaleného chleba a pečiva na pultech obchodů. To je situace, kdy zákazník stěží rozpoznává značku, výrobce nebo jakékoli vlastnosti chleba. Pro většinu z nich je váš produkt anonymní.
Faktem je, že v marketing je důležité budování silných vztahů mezi vámi a vašimi zákazníky. Jak to však dosáhnout v případě, že zákazníci nevědí, čí chléb kupují?

Jak funguje prodej

1. krok

Vyčnívejte z davu a zviditelněte produkt. Zdůrazněte své výhody. Cílem je dostat váš produkt do nákupního košíku zákazníka.

2. krok

Přesvědčte zákazníka (a také ostatní u něj doma) o kvalitě vašeho produktu. Pokud zákazník chce znovu koupit váš produkt, téměř jste vyhráli.

3. krok

Třetím krokem je rozpoznání. Připomeňte zákazníkovi svůj produkt při příštím nákupu a přimějte ho, aby si ho koupil. Pokud si jej zákazník zakoupí znovu, vyhráli jste.

4. krok

Udržujte vztah se zákazníkem. Poskytněte mu stálou kvalitu tak, aby si váš produkt zamiloval. Dejte mu důvod kupovat váš výrobek opakovaně.

To je prostředí, kde naše jedlé štítky a dekorace mohou skutečně pomoci, určitě v případě nebaleného chleba a pečiva. Mnoho pekáren považuje naše jedlé štítky za účinný marketingový nástroj pro zvyšování prodeje a budování jejich značky. Naše štítky se mohou stát silnou součástí vašeho marketingového mixu.

Výhody jedlých štítků

Viditelnost

Jedlý štítek odlišuje váš produkt od ostatních a zviditelňuje jej. S jedinečným designem budete přitahovat pozornost lidí, kteří procházejí mezi regály. Vyčnívejte z davu, nechte své konkurenty pozadu a oslovte nové zákazníky.

Informace o přidané hodnotě produktu

Štítek může obsahovat informace o přidané hodnotě produktu. Například přínosy pro zdraví, jako je vysoký obsah vlákniny, vícezrné nebo jiné vlastnosti. Tímto způsobem se můžete zaměřit na konkrétní okruh zákazníků.

Efektivní uvedení nového produktu na trh

Jedlé štítky jsou ideální pro uvedení nových produktů na trh. Ve spojení s vysokou kvalitou činí tento jedlý štítek váš produkt mimořádný a atraktivní nejen pro zákazníky, ale také pro mnoho obchodů a obchodních řetězců. Uvítají něco zvláštního, díky čemuž je jejich portfolio pekařských výrobků zajímavější a také jim pomáhá snadno rozpoznat produkt na pokladně. To znamená, že můžete očekávat vyšší konverzní poměr svých prodejců a více obchodů.

Slavnostní štítky a dekorace pro různé příležitosti

Budování silných vztahů se zákazníky je dlouhodobý proces. Musíte zůstat v kontaktu se svými zákazníky. Strategie jedlých etiket může být umocněna slavnostními dekoracemi pro příležitosti, jako je Valentýn, Velikonoce, Helloween a Vánoce. Tímto způsobem si můžete vybudovat emocionální spojení se svými zákazníky. Před novým rokem si na jedlé etiketě představte jednoduchý vzkaz „Děkuji“. Funguje to.

Budujte svou značku každým bochníkem chleba

Každý kus vašeho chleba může nést vaši značku. Jen si představte. Se stovkami nebo tisíci bochníků chleba každý den v obchodech můžete svou značku propagovat velmi efektivně, aniž byste museli kupovat drahou reklamu.

Úspory ve srovnání s jinými způsoby označování

Jedlé štítky jsou účinným nástrojem pro označování pekařských výrobků. Ve srovnání s jinými způsoby, například použitím papírových proužků s přizpůsobeným potiskem, představují jedlé štítky nákladově efektivní a uživatelsky přívětivý způsob, jak podepisovat pekařské výrobky, zejména z důvodu jejich velmi snadné aplikace.
Naši zákazníci používají jedlé štítky také u balených pekařských výrobků. Šetří peníze tím, že se vyhýbají vysokým vstupním nákladům na výrobu plastových tašek s upraveným tištěným designem. Jedlý štítek pečený na povrchu produktu vypadá velmi dobře také pod průhledným plastovým sáčkem a pro složení produktu s přísadami naši klienti používají na zadní straně jednoduchý a velmi levný klasický papírový štítek.
Jedlé štítky šetří váš čas a peníze.

Aplikace jedlých štítků

Aplikace do ošatky nebo formy

Štítek položte lícem dolů na dno ošatky. Po nakynutí se těsto a štítek sloučí.

Aplikace na mokrý povrch těsta

Před pečením navlhčete těsto a nalepte na něj štítek.

Aplikace po pečení na hotový produkt

Po vyjmutí z trouby navlhčete povrch výrobku (nebo navlhčete spodní část štítku) a přitiskněte štítek na výrobek.
Vyřezávaný štítek bez potisku je zcela ponořen do vody (do 1 sekundy) a poté umístěn na ještě horký produkt.
Poznámka: Produkt nesmí být posypaný moukou. K navlhčení můžete použít štětec nebo houbu.

Aplikace před pečením na výrobky se semeny

Pokud chcete na výrobky se semeny na povrchu nanášet jedlé štítky, před pečením na vlhké těsto nejprve naneste štítek, poté jej posypte nebo ponořte do semen.

POZOR:

Při práci s potištěnými jedlými štítky vždy mějte suché ruce, potištěné štítky se mohou při kontaktu s vodou rozpít nebo rozmazat. Rozpíjení nebo rozmazání se může objevit také při potírání vodou nebo postřikování produktu proudem vody po pečení. V této situaci vám můžeme na požádání poskytnout jedlé štítky potažené jedlým voskem.

Složení

Jedlé štítky jsou oplatky vyrobené z bramborového škrobu, vody, maltodextrinu a olivového oleje jako pomocné látky při zpracování.

Vyřezávané jedlé štítky

Naše vyřezávané jedlé štítky bez potisku neobsahují žádné další přísady. Obsahují bramborový škrob, vodu a maltodextrin.

Potištěné jedlé štítky

Tištěné štítky obsahují - kromě bramborového škrobu, vody a maltodextrinu - rýžový škrob, arabskou gumu a umělá nebo přírodní barviva.

Vícebarevné štítky

Vícebarevné jedlé štítky jsou potištěny AZO barvivy.

Získejte jedlé štítky na míru zdarma!

Připravíme pro vás vzorky jedlých štítků s vaším logem nebo jakýmkoli přizpůsobeným designem. Do jednoho týdne získáte vlastní jedlé štítky a můžete vyzkoušet, jak to funguje. Zdarma, pouze za poštovné.