Od roku 2010 naše společnost vyrábí širokou škálu jedlých oplatkových etiket a dekorací. Naším cílem je pomáhat pekárnám vytvářet nové a unikátní designy jejich chlebů, pečiva a cukrářských výrobků, zvýšit tak jejich atraktivitu a navyšovat prodeje. Kontaktujte nás:
+420 776 090 900
info@bread.cz

Certifikáty

HomeCertifikáty

Společnost breAd. & edible labels vyrábí své produkty na inovativních strojích s dodržením nejpřísnějších hygienických norem. Výsledkem jsou vysoce kvalitní výrobky, které následně dodáváme na celosvětové trhy. Výroba je certifikována podle nejpřísnější mezinárodní certifikace IFS, kterou jsme získali s vynikajícím hodnocením 98,93 %.

IFS je německo-francouzským protějškem anglické normy BRC. Jedná se o mezinárodní potravinářskou normu pro zajištění kvality pro bezpečnost potravin pro vlastní obchodní značky. Slouží pro jednotnou kontrolu bezpečnosti potravin úrovně kvality producentů. Obchodníci Rakouska, Polska, Španělska Švýcarska normu IFS podporují používají ji jako svou normu pro bezpečnost potravin.

Ke stažení zde: Certifikát IFS FOOD

Biopotraviny jsou potraviny vyrobené z bioproduktů, tj. produktů kontrolovaného ekologického zemědělství, což je velmi pokrokový způsob hospodaření s kladným vztahem k půdě, rostlinám, zvířatům a přírodě bez používání umělých hnojiv, chemických přípravků, postřiků, hormonů a umělých látek.

Ke stažení zde: Certifikát KEZ