Od roku 2010 naše společnost vyrábí širokou škálu jedlých oplatkových etiket a dekorací. Naším cílem je pomáhat pekárnám vytvářet nové a unikátní designy jejich chlebů, pečiva a cukrářských výrobků, zvýšit tak jejich atraktivitu a navyšovat prodeje. Kontaktujte nás:
+420 775 445 511
info@bread.cz

Dotační projekty

HomeDotační projekty

Realizace projektu „breAd. – etikety a dekorace z jedlého papíru“

Realizace projektu „breAd. – etikety a dekorace z jedlého papíru“ je spolufinancován v rámci dotačního programu Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji 2021 – dotační titul „InnoBoster Voucher“.
Moravskoslezský kraj prostřednictvím tohoto dotačního titulu podporuje rozvoj malých a středních podniků, jenž vede k tvorbě nových produktů/služeb či rozšíření podílu na trhu/trzích, a to skrze realizaci business inovací (Business Innovation).

Pořízení technologií společností breAd. & edible labels

Naše společnost breAd. & edible labels s.r.o. realizuje projekt s názvem „Pořízení technologií společností breAd. & edible labels“, reg. č. CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006144, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Předmětem projektu společnosti breAd. & edible labels s.r.o. je pořízení 6 kusů výrobních technologií pro výrobu reklamních etiket a dekorací z jedlého papíru a pro výrobu perníčků zdobených jedlými dekoracemi. Díky těmto technologiím dojde zásadní změně výrobního postupu a zefektivnění výroby.
Cílem a přínosem projektu je rozšíření odběratelské základny, navýšení odbytu společnosti a zvýšení konkurenceschopnosti v potravinářském průmyslu.

Podpora společnosti breAd. & edible labels s.r.o. na zahraničních veletrzích

Naše společnost breAd. & edible labels s.r.o. realizuje projekt s názvem „Podpora společnosti breAd. & edible labels s.r.o. na zahraničních veletrzích“, reg. č. CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013548, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Obsahem projektu je individuální účast společnosti breAd. & edible labels s.r.o. na sedmi prestižních pekárenských a cukrárenských veletrzích, a to v období 2018 – 2020. Veletrhy jsou pořádány v zemích EU – Německo, Slovensko a Francie. Koncept projektu je postaven na originálním způsobu úpravy designu potravinářských výrobků vhodných pro způsob značení za použití dekorací z jedlého papíru. Hlavním zaměřením jsou etikety z jedlého papíru za účelem značení pekárenských bezobalových produktů.